.WHAT Y0U ARE, WE ALS0 WERE........................WHAT WE ARE, Y0U ALS0 WiLL BE.

O mě

22. září 2005 v 16:27 | HřbiTovanda |  -NěCo MáLo o Mě. . .
Sdar jak sviňa, zdravim, . . .
Mý velectěný jméno je Baru a je mi 18. Kde bydlím není podstatný, snad jen řeknu, že je to na západě Čech. Jsem taková holka jedna, na svůj věk prceq ,ale víte co, mě je to jedno . . Co se týče mojí povahy- nedokážu popsat. . Ale tak třeba mě vystihne aprílový počasí, jsem taková proměnlivá že se v sobě moc nevyznám, snad lidi kolem mě by mě dokázali nějak popsat . . :P ono ..no, myslim si, že každej člověk má stejně 3 charaktery - jeden je ten, který si myslí že má . . druhý - ten, kterej mu připisujou ostatní a nakonec třetí je ten, který má DOOPRAVDY. . . Snažim se chodit do školy, dělam obchodku se zaměřením na propagační grafiku. . pak chodim nějakej ten rok na kytáru do hudebky, kde těnhl rok budu absolvova druhej cyklus. Dřív sem i navštěvovala po dlouhá léta organizaci Junák alias po našem "Džunák" . . Jo jo, to byly skvělý časy, zamlada :´) Miluju tolik věcí a věciček, mezi který patří i ty hřbitovy, jejich atmosféra . . .bouřky, tmu, vůni lihovejch fixů, kytky-orchideje. . gothic, hraní na kytáru, koncerty, vampyrismus, vášeň 8-), dřepění u pC :D, jídlo:D, darkness, metlyyyyyy 8-), black!!! clothes etc. . . . ,dragons, fantasy, cestování, filmy - horory:-) psychothrillery atd . . ale teda i naka ta komedie;), voňafky, jižní Čechy, Plzeň:), bublinkovou koupel, básničky, HR Giger Arh+
Hudba, kreslení, focení, čtení knih - to je pro mě takovej únik. Únik od reality. je toho sakra tolik Ale to vlastně není pro ostatní ani důležitý..Jak sem uš mluvila o tom čtení . . .. Čtu nejvíc napínavky a věci o kreslení. Docela ráda čtu i básně, to jako se mi líbí Jacques Prévert, esli chcete co vědět.fakt špica. Nebo taky Gellner,Krchovský…Nebo taky ty knihy o drogách, problemovejch děckach, nezávaznym životě mladejch lidí a tak…třeba My děti ze stanice ZOO , Na cestě,Kdo chytá v žitě…Nebo sou taky dobrý různý hororový povídky. Třeba Lovec duchů od Jamese Herberta. Fakt dobrý. To se líbílo i mý mamce a to je už co říct :P Nebo se mi děsně líbí Řbitov zviřátek od Stephena Kinga ..ale i jeho ostatní knížky sou super, Stývn je pro mě NĚKDO 8) taky si počtu v učebnicích psychologie, a před spaním nepohrdnu pohádkou . . O:) ;P Kámasutra taky ujde:D No ehm o knihách by se toho dal rict važně hodně:)
Projevuje se u mě závislost na hudbě.Na tý metalový, na HCčku, rocku. . . atak, takze posloucham tohle a ještě něco navíc. . .
Within Temptation, Xandria, Staind, Ill nino, Thyrane, Naglfar, Hypocrisy, Nevermore, Bleed the Sky, In flames, Deathchain, As I Lay Dying, Deftones, Incubus, Slayer, Obituary, Pain, Dark Throne, My Dying Bride, Laniena Mentys, 1349, After Forever,Opeth,The Berzerker, Soil, DevilDriver, Six Feet Under, Exmortem, Draconian, Shape of Despair, Swallow the Sun, Diecast, Strapping Young Land, Epica, Warchild, Agony, Stigma, London after Midnight, Arch Enemy, Immortal, Sepultura, Dry Cell, Kidneythieves, Dead Poets, Belphegor, Kittie, Marduk, Mayhem, Nile, Interitus, Vader, Cradle of Filth, Dimmu Borgir,Moonspell, Apocalyptica, Spineshank, Godsmack, Drowning Pool, Stone Sour,Static-X, Soulfly, Fear Factory, Anorexia Nervosa,Tristania, Mudvayne, Sammael, Mnemic, Beltaine, Behemoth, Windir, Gorgoroth, Therion, Moonsorrow, Opeth, Chimaira, Killswitch Engage, Martyrium Christi, Deicide, Shade Empire, cephalic carnage, mourning beloved, Panychida, Children of bodom, Unearth, Solefald, Kittie, Anthrax, Primal Fear. . .
TVRDá HUDBA UMOCNUJE MOJE PREDSTAVY ( sexualni . . . .;-))) O:-))


...a a taky GOTHIC. . .
to je způsob života, způsob myšlení, oblékání, líčení. Gothic lidi spojuje záliba v temnu i když ona to záliba není tak docela, je to naše součást, je to druh depresivní, temné poezie, je to temné umění s nádechem smrti, je to styl hudby. Zkrátka a dobře, je to temnota, která je všude kolem a gothik dokáže z této temnoty udělat něco naprosto fascinujícího a krásného. Slovo Gothic pochází z anglického goth=duch, bude to pravděpodobně od našeho vzhledu a zálibě v hřbitovech :)
Většinou ale lidé náš pohled na svět nechápou, zdáme se jim být šílení. také o nés kolují různé pověry, které nejsou pravdivé. Snad nejaký pomatený psychopat kdysi neco udělal a řekl, že to on může, protože je gothik...Také se říká, že gothici jsou satanisté. Ale najde se spíš větší množství křesťanů gothiků, než satanistů. Ale nejvetší počet Gothiků nemá žádnou víru.
Gothika je tedy způsob jak být sám sebou, jak se cítit dobře v tom, co nás baví bez omezování. Je to způsob nalezení krásy v tom, co ostatní považují za strašné a smutné. A nepotlačování temnoty v sobě, kterou máme vrozenou. Neexistuje žádná definice goths, liší se každý i když máme většinu vlastností společných. Nikdo se nestává gothikem, každý pravý gothik se jím už rodí.
Gothici mají také jednu úžasnou schopnost a to je brát lidi takové, jací jsou, nemusíte si před námi na nic hrát a bát se, že nás vyděsíte, my vás stejně prokouknem a když se nám už ukážete v pravém světle, budeme na vás mít stejný názor. Jediné, co nesnášíme jsou pomluvy, přetvářku a povýšenost, zradu.
Také by bylo dobré se zmínit o tom,že si většina lidí myslí, že gothici jsou jen blázniví puberťáci. Podle lidí jsme blázni, trpíme depresemi, máme zálibu v černé barvě, v depresivních obrázcích a poezii, podivne temné hudbě. V noci se vydáváme ven, chodíme na hřbitov a fascinuje nás nadpřirozeno a smrt...V podstatě to je pravda, ale nám se nezdá, že děláme něco jinak, něco šíleného. My prostě takto žijeme a vyhovuje nám to. Většina goths pubertu jako takovou neprožila, dospěli dřív a chápou věci, které jsou jejich vrtevníkům utajené. Gothici nejsou jen puberťáci, gothici jsou i dospělí lidé, důchodci, jen to u nich už moc nepoznáte. Bílo-černý make-up vyměnili za práci, nebo stařecké hole, nemají potřebu se ukazovat, ale v duši a nitru jsou goths pořád, jen vizuálně je nepoznáte.
Gothici mají deprese a jsou posedlí smrtí...Tohle si také lidé myslí, stačilo, když jsem řekla otci, že jsem Goth a on se mě ptal, co to je a než jsem mu to stihla vysvětlit, přišla matka a řekla: ' To neznáš? Gothická mládež, to jsou ti, jak chodí po tmě na hřbitovy a to její černý oblečení...' Nu dobrá, měla částečně pravdu, ale jen na ten nepatrný okraj životů Goths. Ale řekněte, jestli si tohle o nás lidé myslí, tak se jim ani nedivím, že si myslí, že jsme šílenci. Ale vraťme se k depresím a smrti. Převážná většina Goths má deprese. Tyto deprese nás provázejí a pravděpodobně se jich nezbavíme, ale pomáhají nám tvořit naše temné, depresivní umění. A co se týká smrti, opravdu nás fascinuje, my se jí ale nebojíme, bereme ji jako součást života a žijeme s ní.
Takže nakonec asi jen napsat to, že ten, kdo není Gothik tento článek nepochopí úplně, jen ten, co v tom žije.

Tak to je tak troska o me i dyš by toho tady mohlo bejt mmnohem a mnohem víc ale sem nějak líná to teď zrovna psát! :P heh . .
zatim naschle kozy splasklé Holcicka_ze_hrbitova
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabrik Gabrik | Web | 22. září 2005 v 19:45 | Reagovat

Jo, graveworm jsou skvělý...

2 tipik a bejk tipik a bejk | E-mail | 11. října 2005 v 13:00 | Reagovat

zdar,mas krasny stranky,ty holko jedna!!! zdravi te T.I.P. a B.E.J.K. :o) papa

3 PSYCHOush PSYCHOush | 14. října 2005 v 21:57 | Reagovat

Cusec..mno máš to pěkný..fakt good kamalátko!!=o)

4 Meribet Meribet | E-mail | Web | 4. listopadu 2005 v 21:48 | Reagovat

Víš, čeho jsem si všimla? Že hezký lidi, takoví, kteří mají vlastní originální krásu, šarm, temný šmrnc, mají rádi temnotu. Rádi vlky, bouře, hřbitovy, nosí černou, protože jim sluší, tvoří image, která jim sedne, kvůli jejich přirozenosti. Do Dark Abyss někdy zavítám, protože obdivuju a s nábožnou úctou vzhlížím k těm, kterým sama Noc dala takovou mystiku do vínku a čerpám z nich svou sílu, sama však se k nim nehodím. Zní to odporně, když to takhle "přiznávám", ale někdy si všimni, jak vypadá Malcolm nebo Adda nebo Crown a srovnej :) Nenávidím přírodu, že mi to nedala taky :) Dala mi jen touhu po něčem, co nikdy mít nebudu. Pardon, trochu jsem se rozepsala, ale to jen,že jsi mne inspirovala. Možná, že říkám, něco, co dávno víš, tak to sorry. :) Hezký dny a hezký noci *

5 Zik Zik | E-mail | 23. prosince 2005 v 23:28 | Reagovat

Skvělý stránky. Našel jsem v nich spoustu inspirace a tebe bych taky rád poznal. Asi tě miluju. Je jen škoda, že bydlím na opačném konci republiky. Btw, skvělá fotka. Nechceš mi poslat ještě další? Kdybych nebyl opilý, tak tohle rozhodně nenapíšu. :-D

6 bara bara | E-mail | 19. ledna 2006 v 18:48 | Reagovat

cus mas to tu dobrzy ale nemohla sem tadz najit skupinz abzchse o nich neco novyho dozvedela tak cus ale jinak nsupper

7 Jajinka Jajinka | 26. ledna 2006 v 22:30 | Reagovat

Ja myslela, ze se ve skautu predevsim soulozi...:-) a ten chlast, to uz je jen ta tresnicka na dortu...

8 Norman Norman | E-mail | Web | 23. března 2006 v 18:10 | Reagovat

hello

i am making the official CZ website for cradle of filth

could you help me ?

the site will be cradleoffilth.cz and will be promoted by roadrunner records.

i need someone to translate. please email me normandusk@yahoo.com (=msn messenger) or AIM : normandusk

pls contact me a.s.a.p. thank you

9 DEATHRIDER DEATHRIDER | 12. dubna 2006 v 14:30 | Reagovat

seš krásná a tvoje stránky taky : ).....

10 Hrbitovanda Hrbitovanda | 12. dubna 2006 v 17:51 | Reagovat

deathrider: co prosim ? =-o :D   :P

11 KoLi KoLi | 19. dubna 2006 v 14:32 | Reagovat

._o

12 Kate Kate | 2. srpna 2006 v 20:04 | Reagovat

miluju horrory,tmu,borku,hlavne ty hromy...strasne rada se bojim a koukam na horory apod...mas bezkonkurencne nejlepsi stranky tohoto charakteru co jsem zatym videla a ze sem jich videla hodne=)cerna barva je moje...se svyma cernyma nehtama a cernyma hadrama uz sem nejak zafixovana do okoli a kdyz se k tomu prida i me prijmeni coz je taky samozrejme cerna tak je to docela mazec;)...tvoje stranky sou snad prvni ktere sem fakt prolistovala uplne skrz na zkrz...moc si me inspirovala,chtela bych byt gothik, vsechno co se tyce temnoty a tak me uchvacuje...dostavam takovy naboj,cerpam energii...no nic kecam tady same picoviny a vas to stejnak nebude nikoho zajimat a akorat ti tu plytvamstranky blbyma kecama...uz toho necham...ale fakt super stranky=)

13 Já | Web | 28. ledna 2007 v 0:37 | Reagovat

Je to tady celkem dobré!!!!!!!

Já si nemyslím že Styl Gothic je šatný ale nevyznávám ho!!!

Ale Cradle Of Filth(kolébka špíny) jsou Hoooooodně dobrý!!

Tak pokračuj!!

14 cip cipovaty cip cipovaty | 15. února 2007 v 8:43 | Reagovat

gangsta gothic teen muthafucka vampyre

;-)

15 Boni Boni | E-mail | Web | 19. května 2007 v 11:28 | Reagovat

Koukám, že toho máme dost společnýho... západní čechy, džunák, kytaru, sem tam i ty skupiny a gothic. Možná bysme si mohli někdy popovídat, třeba po mejlu...

16 Andilekkyticka Andilekkyticka | E-mail | 3. července 2007 v 11:07 | Reagovat

Čus máš bomba blog lepší sem fakt neviděla je to skvělý sišikovná kdyby si měla nějaké nové obrázky tak mi je pls pošli na eimal díkes Anna

17 pavel pavel | E-mail | 4. srpna 2007 v 9:36 | Reagovat

Cauki baru musim ric zemas dost dobre stranky doufam ze je budes vitvaret nadalo jestli bytoslo tak napis namuj email rad bychse stebou skamaradil a pokecal stebou

18 nephilim nephilim | 2. července 2008 v 19:59 | Reagovat

co ma preboha gotika spolocne s depresiami a metalom? nepis o tom, comu nerozumies... Onnea tu asi este nebola vsak? lebo by sa asi dost na tejto stranke zabavila...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.